лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

За рівнем освіти та науки Харківські виші та наукові установи є одними з найкращих у країні (а іноді й у Східній Європі), часто конкуруючи зі столичними. Ряд харківських навчальних та наукових установ датується дореволюційними часами, інші - з часів, коли Харків був столицею УРСР. Найвідомиший заклад міста - Харківський національний університет імені В. Каразіна. Після Львівського, найстаріший університет в Україні. Достовірну інформацію про всі освітні заклади Хаокова можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.